Derby o ostatnie miejsce

Dzisiaj o godzinie 17:00 na boisku, przy ul. Szkolnej 17 w Charłupii Małej miejscowy LGKS podejmował przedostatnią w tabeli Ostrowię Ostrówek. Obie drużyny były dotychczas bez punktu.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i mimo, że Charłupia przegrała, to nie zeszła na tarczy. Był gol za golem, która drużyna strzelała bramkę - rywale wyrównali. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3:4 dla beniaminka.

Hat-tricka w barwach Charłupii zdobył grający w tym meczu z numerem 33 - Łukasz Lewicki, dając kibicom spadkowicza euforię.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:7 dla beniaminka i to ona zdobywa swoje pierwsze punkty w tym sezonie, a Charłupia obroniła fotel lidera od końca.

Następne mecze Charłupia Mała gra na wyjeździe z UKS-em Ustków, gdzie trenerem jest brazylijczyk Fabiano Andrade Valente, a Ostrowia gra u siebie z kolejnym beniaminkiem - Złoczewią Złoczew.

Poniżej jest rzut karny dla Charłupii, dając wynik 2:2