Podsumowanie meczu LGKS Charłupia Mała vs. Iskra Stolec.

Wczoraj na stadionie przy ul. Szkolnej 17, odbył się mecz pomiędzy LGKS Charłupią Mała, a Iskrą Stolec. Drużyny grały w tamtym sezonie ze sobą, bowiem obie ekipy spadły z 7 ligi. Jakie były wyniki obu meczów?

Ale to były inne czasy wtedy. Był inny trener w LGKS-ie, inni zawodnicy, a teraz? LGKS gra niczym Zenek Martyniuk na weselach. Koncertowo!

Na meczu zaroiło się od ekspertów. Był pan kierownik Józek prezentujący swoje umiejętności biegowe :P

Był też pan profesór i oczywiście najsłynniejszy ekspert 8 ligowej redakcji, czyli...

...niezastąpiony pan Stasiu.

Przy okazji zachęcam do zakupu koszulki #stasiu_legend poniżej :)

Przejdźmy do meczu, a mecz był atrakcyjniejszy niż Popek na KSW. Już w 13 minucie pierwszego gola dla LGKSy strzelił Mariusz Pawlak. W 17 minucie wynik podwyższył Tomasz Kikowski. W 19 minucie na 3:0 podwyższył Damian Jurczak. W 40 minucie wynik na 4:0 podwyższył Dominik Jabłoński. W 39. minucie zarówno Iskra, jak i LGKS grał w dyszce, bowiem czerwone kartki zobaczyli Mariusz Pawlak z Charłupii i Zdzisław Kuźnik z Iskry. Oboje dostali za przepychanki. 2 minuty później znowu doszło do spiny, ale pomiędzy ławkami rezerwowymi obu drużyn. Pan Józek próbował załagodzić sytuację i mu to wyszło lepiej niż grupce CBA.

W drugiej połowie kibice w Charłupii widzieli superrezerwowego. W 55. minucie na boisko wszedł Przemysław Walczak. Strzelił on 2 gole, ale nie miał asysty, bowiem... tylko jego trafienia padły w 2. połowie.

Czyli na to wyszło, że porażka w Kalinowej z LKS-em 2:1 był wypadkiem przy pracy. Pan Stasiu orientuje się również w medycynie. Między innymi wie, co jest najlepsze na ból głowy :P

- Panie Stasiu, co jest najlepsze na ból głowy?