Podwójna relacja 8 liga TV

Dziś telewizja 8 liga TV nadawała... podwójnie.

O 15:00 zameldowaliśmy się w Sieradzu - Męce na wielkim pikniku, który uświetnił mecz klasy-A, gr. Sieradz II pomiędzy miejscową Unią, a GKS-em Goszczanów, ale redakcja była tylko na I połowie, ponieważ musiała spylać na drugi mecz pomiędzy Interem Sieradz - Woźniki, a Zrywem Brzeźnio, ale o tym napiszemy za chwilę.

Pełno ludzi widziało mecz Unii z GKS-em,a w tle była muzyka podobna do disco polo. Do przerwy był wynik 0:1 dla drużyny gości.

A mecz Interu z Zrywem Brzeźnio, głównym kandydatem do... wygrania Wielkich Derbów Brzeźnia obfitował w grę jednego zespołu. Gospodarzy.

Inter strzelał gol za golem, czyli co chciał, a nawet jak nie chciał, to rywale robili za nich. Kibice Ultrasi Interu dopisali, a nawet jeden z kibiców ultrasów zaśpiewał oficjalny hymn Interu na bazie pewnej pieśni religijnej.