Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu opublikował terminarz rundy jesiennej sieradzkiej klasy-A, gr. II oraz sieradzkiej klasy-B, gr. IV. Klasa-A rozpoczyna sezon w weekend 12 i 13 sierpnia, zaś klasa-B dwa tygodnie później. Ostatnią kolejkę rundy jesiennej zaplanowano natomiast w klasie-A na weekend 18-19 listopada, zaś w klasie-B 21-22 października. Awans do sieradzkiej klasy okręgowej wywalczy mistrz i wicemistrz. A do klasy-A awansują również dwie najlepsze drużyny. Poniżej napisałem terminarze obu lig, którymi będę się zajmował od nowego sezonu :)
SIERADZKA KLASA-A, GR. II
Kolejka 1 (12-13 sierpnia)
LKS Kalinowa vs. Victoria Szadek
LZS Rębieskie vs. Tęcza Brodnia
LGKS Charłupia Mała vs. Sokół Goszczanów
LKS Socha vs. TS Janiszewice
Rokita Rokitnica vs. Unia Sieradz-Męka
Amatorzy Zapolice vs. UKS Ustków
Hetman Rusiec vs. Widavia Widawa
Pisia Zygry vs. TS Gruszczyce
Kolejka 2 (19-20 sierpnia)
Victoria Szadek vs. TS Gruszczyce
Widavia Widawa vs. Pisia Zygry
UKS Ustków vs. Hetman-Pamapol Rusiec
Unia Sieradz-Męka vs. Amatorzy Zapolice
TS Janiszewice vs. Rokita Rokitnica
Sokół Goszczanów vs. LKS Socha
Tęcza Brodnia vs. LGKS Charłupia Mała
LKS Kalinowa vs. LZS Rębieskie
Kolejka 3 (26-27 sierpnia)
LZS Rębieskie vs. Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała vs. LKS Kalinowa
LKS Socha vs. Tęcza Brodnia
Rokita Rokitnica vs. Sokół Goszczanów
Amatorzy Zapolice vs. TS Janiszewice
Hetman-Pamapol Rusiec vs. Unia Sieradz-Męka
Pisia Zygry vs. UKS Ustków
TS Gruszczyce vs. Widavia Widawa
Kolejka 4 (2-3 września)
Victoria Szadek vs. Widavia Widawa
UKS Ustków vs. TS Gruszczyce
Unia Sieradz-Męka vs. Pisia Zygry
TS Janiszewice vs. Hetman-Pamapol Rusiec
Sokół Goszczanów vs. Amatorzy Zapolice
Tęcza Brodnia vs. Rokita Rokitnica
LKS Kalinowa vs. LKS Socha
LZS Rębieskie vs. LGKS Charłupia Mała
Kolejka 5 (9-10 września)
LGKS Charłupia Mała vs. Victoria Szadek
LKS Socha vs. LZS Rębieskie
Rokita Rokitnica vs. LKS Kalinowa
Amatorzy Zapolice vs. Tęcza Brodnia
Hetman-Pamapol Rusiec vs. Sokół Goszczanów
Pisia Zygry vs. TS Janiszewice
TS Gruszczyce vs. Unia Sieradz-Męka
Widavia Widawa vs. UKS Ustków
Kolejka 6 (16-17 września)
Victoria Szadek vs. UKS Ustków
Unia Sieradz-Męka vs. Widavia Widawa
TS Janiszewice vs. TS Gruszczyce
Sokół Goszczanów vs. Pisia Zygry
Tęcza Brodnia vs. Hetman-Pamapol Rusiec
LKS Kalinowa vs. Amatorzy Zapolice
LZS Rębieskie vs. Rokita Rokitnica
LGKS Charłupia Mała vs. LKS Socha
Kolejka 7 (23-24 września)
LKS Socha vs. Victoria Szadek
Rokita Rokitnica vs. LGKS Charłupia Mała
Amatorzy Zapolice vs. LZS Rębieskie
Hetman-Pamapol Rusiec vs. LKS Kalinowa
Pisia Zygry vs. Tęcza Brodnia
TS Gruszczyce vs. Sokół Goszczanów
Widavia Widawa vs. TS Janiszewice
UKS Ustków vs. Unia Sieradz-Męka
Kolejka 8 (30 września-1 października)
Victoria Szadek vs. Unia Sieradz-Męka
TS Janiszewice vs. UKS Ustków
Sokół Goszczanów vs. Widavia Widawa
Tęcza Brodnia vs. TS Gruszczyce
LKS Kalinowa vs. Pisia Zygry
LZS Rębieskie vs. Hetman-Pamapol Rusiec
LGKS Charłupia Mała vs. Amatorzy Zapolice
LKS Socha vs. Rokita Rokitnica
Kolejka 9 (7-8 października)
Rokita Rokitnica vs. Victoria Szadek
Amatorzy Zapolice vs. LKS Socha
Hetman-Pamapol Rusiec vs. LGKS Charłupia Mała
Pisia Zygry vs. LZS Rębieskie
TS Gruszczyce vs. LKS Kalinowa
Widavia Widawa vs. Tęcza Brodnia
UKS Ustków vs. Sokół Goszczanów
Unia Sieradz-Męka vs. TS Janiszewice
Kolejka 10 (14-15 października)
Victoria Szadek vs. TS Janiszewice
Sokół Goszczanów vs. Unia Sieradz-Męka
Tęcza Brodnia vs. UKS Ustków
LKS Kalinowa vs. Widavia Widawa
LZS Rębieskie vs. TS Gruszczyce
LGKS Charłupia Mała vs. Pisia Zygry
LKS Socha vs. Hetman-Pamapol Rusiec
Rokita Rokitnica vs. Amatorzy Zapolice
Kolejka 11 (21-22 października)
Amatorzy Zapolice vs. Victoria Szadek
Hetman-Pamapol Rusiec vs. Rokita Rokitnica
Pisia Zygry vs. LKS Socha
TS Gruszczyce vs. LGKS Charłupia Mała
Widavia Widawa vs. LZS Rębieskie
UKS Ustków vs. LKS Kalinowa
Unia Sieradz-Męka vs. Tęcza Brodnia
TS Janiszewice vs. Sokół Goszczanów
Kolejka 12 (28-29 października)
Victoria Szadek vs. Sokół Goszczanów
Tęcza Brodnia vs. TS Janiszewice
LKS Kalinowa vs. Unia Sieradz-Męka
LZS Rębieskie vs. UKS Ustków
LGKS Charłupia Mała vs. Widavia Widawa
LKS Socha vs. TS Gruszczyce
Rokita Rokitnica vs. Pisia Zygry
Amatorzy Zapolice vs. Hetman-Pamapol Rusiec
Kolejka 13 (4-5 listopada)
Hetman-Pamapol Rusiec vs. Victoria Szadek
Pisia Zygry vs. Amatorzy Zapolice
TS Gruszczyce vs. Rokita Rokitnica
Widavia Widawa vs. LKS Socha
UKS Ustków vs. LGKS Charłupia Mała
Unia Sieradz-Męka vs. LZS Rębieskie
TS Janiszewice vs. LKS Kalinowa
Sokół Goszczanów vs. Tęcza Brodnia
Kolejka 14 (11-12 listopada)
Victoria Szadek vs. Tęcza Brodnia
LKS Kalinowa vs. Sokół Goszczanów
LZS Rębieskie vs. TS Janiszewice
LGKS Charłupia Mała vs. Unia Sieradz-Męka
LKS Socha vs. UKS Ustków
Rokita Rokitnica vs. Widavia Widawa
Amatorzy Zapolice vs. TS Gruszczyce
Hetman-Pamapol Rusiec vs. Pisia Zygry
Kolejka 15 (18-19 listopada)
Pisia Zygry vs. Victoria Szadek
TS Gruszczyce vs. Hetman-Pamapol Rusiec
Widavia Widawa vs. Amatorzy Zapolice
UKS Ustków vs. Rokita Rokitnica
Unia Sieradz-Męka vs. LKS Socha
TS Janiszewice vs. LGKS Charłupia Mała
Sokół Goszczanów vs. LZS Rębieskie
Tęcza Brodnia vs. LKS Kalinowa
Komentarze