#MuchobórMusisz, czyli... dostałem zaproszenie na mecz wrocławskiej klasy-B!

WKS Muchobór Wrocław zapisał się w historii jako pierwsza drużyna spoza okręgu sieradzkiego, która zaprosiła mnie na swój mecz. W najbliższą niedzielę będe miał okazję być - również z innymi groundhopperami, np. Futboholik, czy też Olek Sieradzki. A to wszystko dzięki zaproszeniu zespołu Muchobora na twitterze, dokąd również odsyłam:

Pomyślałem sobie: "Raz się żyje, trzeba się ruszyć w Polskę!". W okręgu sieradzkim osiągnąłem wszystko (może prawie wszystko). Zobaczyłem w 90% boiska naszego okręgu. Trzeba spróbować podbić Polskę, stąd akceptacja zaproszenia.

Teraz zacząłem być aktywny na twitterze, a do facebooka się ograniczam jedynie w celu robienia transmisji live, czy wrzucania linków do artykułów na mojej stronie internetowej.

Postanowiłem, że będe robił relacje na instagramie. Tam możecie zobaczyć, co ciekawego można robić we Wrocławiu przed derbami.

Może najpierw trochę ciekawostek o obu zespołach:

Wrocławski Klub Sportowy Muchobór Wrocław-powstał w 1986 roku. Boisko tego klubu znajduje się na ul. Trawowej. Grającym trenerem zespołu jest Łukasz Nowotny. Barwy klubu to niebiesko-czarne. Od 6 lat grają w klasie-B, a od tego sezonu grają w grupie XI. Na ten moment zespół po 17 meczach zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów (9 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek).
Klub Sportowy Sporting Wrocław- powstał w 2012 roku. Razem z Muchoborem dzielą boisko na ul. Trawowej. Grającym trenerem zespołu jest KamilPuschmann. W tym sezonie Sporting jest beniaminkiem klasy-B (w poprzednim sezonie zajęli 2 miejsce w klasie-C, tuż za ukraińskim Dynamem Wrocław). Po 17 meczach beniaminek zajmuje 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów (11 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki).

W jesiennym spotkaniu, który odbył się 23 września (sobota) o godz. 16:30, Muchobór przegrał ze Sportingiem 1:2. Jak będzie na tym meczu tym razem? Zobaczymy jutro.

Jednocześnie chcę napisać tutaj, że na twitterze jest akcja #PiwoZaHasztag. O co w tym chodzi? Otóż (jeśli oczywiście masz twittera) jeśli zapowiecie wizytę na dowolnym meczu Muchoboru, oraz wstawicie zdjęcie z hasztagiem #MuchobórMusisz, dostaniecie od klubu zimnego browara :)

Jednocześnie pogoda będzie łaskawa jutro, ale tylko na mecz :P (więcej w tym tweecie).

Transmisja - standardowo - na fejsie, zaczynam wyjątkowo od 15:45. A skomentuję ten mecz razem z Olkiem Sieradzkim z portalu FootBar.pl

Oczywiście live możecie obejrzeć na portalu Futbol w Telewizji, który ma w swoim programie TV moją transmisję :D