ULKS znowu rządzi na Ziemi Sieradzkiej! Derby z MKSem Zduńska Wola dla sieradzan.

W minioną sobotę odbyło się ostatnie spotkanie rundy zasadniczej III ligi łódzkiej w siatkówce. W derbach Ziemi Sieradzkiej, ULKS MOSiR Sieradz podejmował MKS Zduńska Wola. To spotkanie praktycznie nic nie zmieniało - obie drużyny zakwalifikowały się do Final Four III ligi, o którym napiszę pod koniec artykułu.

W pierwszej fazie rundy zasadniczej, ULKS wygrał w Zduńskiej Woli z MKSem 0:3. Dwa sezony temu była podobna sytuacja - w rundzie zasadniczej, ULKS wygrał dwukrotnie ze zduńskowolanami 3:0, ale w Final Four, MKS wygrał 3:1!

Sobotnie spotkanie - jak to na derbach :) - obfitowały w emocje. W każdym secie była walka, ale zwycięsko z tego wyszli sieradzanie wygrywając gładko 3:0. Trener ULKS-u - Radosław Szymczak był z zawodników zadowolony, pomimo drobnych kłopotów kadrowych.

Co do Final Four III ligi, to znam już program meczowy tego turnieju. Dwie najlepsze drużyny awansują do Turnieju Półfinałowego o awans do II ligi. Kiedy zagrają nasi siatkarze?

PIĄTEK, 6 KWIETNIA

1. ULKS MOSiR Sieradz vs. WKS Siatkarz Wieluń - 18:00
  2. MKS Zduńska Wola vs. Kasztelan Rozprza - 20:00

SOBOTA, 7 KWIETNIA