Witaj na moim blogu 8 liga TV

Prawie od 2 lat jeżdżę po stadionach. Zachciałem udokumentować swoje podróże boiskowe i tak powstała 8 liga TV, którą zna cały powiat sieradzki. Każdy piłkarz, trener, sędzia, kibic.

Sam gram w piłkę nożną. Zaliczyłem epizod w juniorach LGKS Charłupia Mała (grałem z 5). Przegraliśmy wtedy z Amatorami Zapolice 2:20.

Nie samą piłką sieradzką żyję. Byłem na meczach Ekstraklasy, I i II ligi. Chodzę też na Wartę Sieradz od blisko 3 lat.

W ciągu 2 lat poznałem wielu zajebistych ludzi (eksperci, doradcy :P), bez których mecz średnio byłoby obejrzeć. W sumie byłem na 126 meczach, od kiedy prowadzę tego bloga.

Od lutego 2016 roku, robię materiały z meczów, na których jestem, dla "Sieradzkiej TV" Media (<- tu zobaczysz moje materiały), zaś od grudnia 2016 także dla portalu wRealu24.pl.

Byłem już w Chrząstawie, Chorzowie, Katowicach, Bytomiu, Łasku, Kleszczowie, Tomaszowie Mazowieckim, a niedługo planuję dalsze podróże :)

Miałem okazję poznać wielu zajebistych ludzi, takich jak Pan Waldemar, czy Radek z Kartofliska.pl, czy Groundhoppera z Bielan. O mnie pisało również weszlo.com :)

Filmuję generalnie mecze niższych lig piłkarskich (od B-klasy do okręgówki) oraz mecze siatkówki, na których też jestem :)

Jeśli chcesz mnie zaprosić na mecz, to napisz do mnie ;)

Najważniejsza zasada - Bez futbolu, nie ma alkoholu :P

Poniżej masz moje "social media" - koniecznie je odwiedź! - dodaj, obserwuj :)

Jestem zawsze tam, gdzie będzie się działo na murawie i jeśli dostanę zaproszenie :)