III Turniej Piłki Halowej im. Darka "Ułana" Pawlaka - relacja na żywo

Dzisiaj od godz. 9:00 w hali przy Szkole Podstawowej w Błaszkach rozpocznie się III Turniej Piłki Halowej im. Darka "Ułana" Pawlaka. Niestety bez zespolu #8liga, ale to nie znaczy, że nie będę na tym turnieju. Tutaj znajdziecie relację ze wszystkich spotkań tego turnieju.

Podział na grupy i tabela:

GRUPA A GRUPA B
Poczta Polska Piast Błaszki
Przyjaciele Ułana Szczyt Szczytniki
Prosna Kalisz Oldboy Juve
LKS Kalinowa LKS Kamienna

Pogrubioną czcionką zaznaczone drużyny, które wychodzą z grupy

9:27 - Poczta Polska vs. Przyjaciele Ułana 3:0  - Łukasz Mitek, Michał Łochowski 2x

9:40 - Prosna Kalisz vs. LKS Kalinowa 2:0Marcin Grabowski 2x

9:54 - Piast Błaszki vs. Szczyt Szczytniki 1:1 - Łukasz Romaniszyn (Szczyt), Sylwester Łużyński (Piast)

10:08 - Oldboy Juve vs. LKS Kamienna 1:1 - Sylwester Pawlak (Oldboy), Przemysław Zieliński (Kamienna)

10:24 - Poczta Polska vs. LKS Kalinowa 0:0